Lazer Epilasyon pendik

lazer epilasyon pendik fiyatları

Lazer epilasyon Pendik

Lazer epilasyon ve pendikte ulaşabileceğiniz ve tavsiye edebileceğimiz merkezler için bu siteyi kurduk. Lazer epilasyon uygulamalarının detaylarını ve size özel bilgileri ancak gittiğiniz merkezlerdeki uzman doktorlardan alabilirsiniz. Bu amaçla önerilen merkezler için görselleri tıklayınız. Diğer bilgiler için sistemizin sayfalarını ziyaret etmelisiniz.

Lazer epilasyon nedir?

Lazer epilasyon lazer huzmeleri kullanılarak kıl köklerinin etkilenmesine dayanan epilasyon sistemidir. Lazer epilasyon gelişmekte olan kıllara etki ettiğinden tekrarlanan seanslar gereklidir. Lazer epilasyon kalıcı epilasyon sağlayan bir yöntemdir. Bu nedenle kalıcı epilasyon istenen kişiler tarafından en çok tercih edilmektedir.

Lazer epilasyon hangi cinste uygulanır?

Lazer epilasyon her iki cinse de yani kadın ve erkeğe uygulanabilir. Kadınlar epilasyona daha iyi cevap verirler. Erkeklerde kılları büyüten testesteron hormonu nedeniyle başarı biraz daha düşüktür. Erkek tipi kıllar biraz daha derine yerleşimlidir.

Lazer epilasyona kaç yaşında başlanır?

Lazer epilasyona ergenlik çağı bitimi ile başlanmalıdır. Hormonsal denge oturduktan sonra genellikle sorun olmaz. 18 yaşından sonra başlanması kişinin epilasyona kendi iradesi ile karar vermesi en etik yaklaşımdır. Tıbbı bir durum varsa bu yaştan önce başlanabilir.

Lazer epilasyon en iyi hangi bölgede yanıt verir?

Kadınlar lazer epilasyon konusunda şanslıdır ve başarı oranı yüksektir. Lazer epilasyon en iyi koltuk altı, genital, bacak bölgesinde cevap verir. Fakat diğer bölgelerde de başarı oranı yüksektir.

Erkeklerde epilasyon yapılabilir mi?

Evet yapılabilir. Erkeler özellikle sakal üstü, boyun, ense, yanak, sırt, omuz, genital bölgede epilasyonu tercih ederler.

Kıl dönmesinde epilasyon etkilimidir?

Lazer epilasyon kıl dönmesini önler. Çünkü kıl dönmesi kıl ortadan kalktığı için ortadan kalkar. Birçok cerrah kıl dönmesi ameliyatlarından sonra tekrarı önlemek için epilasyonu tercih etmektedir.

lazer epilasyon

Lazer Epilasyon pendik